jazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničíjazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničíjazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničí
 
 
 


Streda, 2/8/2023  
Jazyk
Typ štúdia
     
 

Informácia o cenách

Informácia o cenách 

Ceny v tomto katalógu sú uvádzané vo EUR respective v mene danej krajiny pricom su prepočítavané na EUR podľa aktuálneho kurzu NBS. Skutočná cena kurzu sa stanovuje prepočtom podľa kurzu devíza - predaj Tatrabanky v deň platby za pobyt. 

Kvôli prehľadnosti uvádzame (pokiaľ je to možné) jednotlivé segmenty pobytu samostatne, teda zvlášť zápisné, školné, ubytovanie a pod. Vo všetkých cenách je už zahrnutá naša provízia. V cene kurzu je spravidla zahrnutý kompletný servis školy, t. j. poradenstvo počas štúdia, informačný balíček o škole, meste a iné turistické informácie, prístup k počítačom, internetu, knižnici, záverečný certifikát o absolvovaní štúdia a niektoré voľnočasové aktivity. Niektoré z horeuvedených služieb závisia od možností konkrétnej školy. 

K cenám treba potom ešte pripočítať ďalšie náklady súvisiace s pobytom, ako sú doprava, poistenie, poplatok za vízum (podľa krajiny), vybavenie víz, a bankové poplatky. V prípade kurzov kratších ako 3 týždne si účtujeme administratívny poplatok 50 EUR. Vzhľadom na zvýšené náklady, osobitne sú spoplatňované služby za urýchlené vybavenie pobytu (kratšie než jeden mesiac) ako aj služby súvisiace so zmenami objednaného pobytu oproti údajom v Záväznej prihláške. Zmena cien v katalógu je vyhradená. 

Vreckové je samozrejmou súčasťou celkových výdavkov. Táto položka je veľmi individuálna, v priemere je potrebné počítať so sumou od 100 do 200 EUR na týždeň. Odporúčame Vám, aby ste si pred odchodom vybavili medzinárodnú platobnú kartu (VISA, Eurocard/Mastercard) a so sebou si priniesli len nevyhnutnú hotovosť.Späť
 
     

Rady skúsených - Austrália
Rady skúsených - štúdium jazykov
Rady skúsených - Írsko
Írsko
Informácie o krajine
Podmienky vstupu do Írska
Životné náklady
Jazykové kurzy
Ako si vybrať kurz
Doprava
Informácia o cenách
Medzinárodné jazykové certifikáty
Poistenie
Pracovné povolenie
Prečo študovať v zahraničí
Priebeh kurzu
Stravovanie
Typy kurzov
Ubytovanie
Voľnočasové aktivity
Ďalšie informácie
Čo hovoria naši klienti
Nezáväzná prihláška na jazykový kurz
 
Technická podpora Dizajn a programovanie: Millennium 000