jazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničíjazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničíjazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničí
 
 
 


Pondelok, 5/29/2023  
Jazyk
Typ štúdia
     
 

Doprava

Súčasťou štandardného servisu Bakalarov je aj zabezpečenie dopravy podľa želania zákazníka. Vo väčšine prípadov sa jedná o leteckú a autobusovú dopravu, nie je však problém zabezpečiť aj vlakové spojenie. Spolupracujeme s renomovanými leteckými a dopravnými spoločnosťami, s ktorými máme uzatvorené výhodné zmluvy. Tie nám umožňujú väčšinou ponúknuť výhodnejšiu cenu, než akú by ste získali pri individuálnom vybavovaní dopravy. 

Pri plánovaní dopravy je potrebné počítať s časovou rezervou, najmä ak sa jedná o pobyt v hlavnej sezóne alebo do vzdialenejšej destinácie. 

Pri každom jazykovom kurze sú uvedené približné ceny do mesta, v ktorom sa škola nachádza. Konkrétne ceny potom závisia od sezóny, kurzu koruny, veku a ďalších faktorov. Pri niektorých destináciách je možné zabezpečiť aj "charterový" let, ktorý je podstatne lacnejší ako bežné spojenie. 

V spolupráci so školou sme takisto pripravení zabezpečiť Váš odvoz z letiska alebo autobusovej či vlakovej stanice do miesta ubytovania. Tento transfer sa väčšinou realizuje za príplatok. Pre tých, ktorí už majú s cestovaním skúsenosti a nemajú problémy s orientáciou, odporúčame využiť skôr alternatívnu dopravu, ako je taxi, minibus alebo mestská doprava, ktoré Vás dopravia do centra mesta a sú oveľa lacnejšie. 

 Späť
 
     

Rady skúsených - Austrália
Rady skúsených - štúdium jazykov
Rady skúsených - Írsko
Austrália
Doprava do Austrálie
Informácie o krajine
Informácie o vízach
Životné náklady
Jazykové kurzy
Ako si vybrať kurz
Doprava
Informácia o cenách
Medzinárodné jazykové certifikáty
Poistenie
Pracovné povolenie
Prečo študovať v zahraničí
Priebeh kurzu
Stravovanie
Typy kurzov
Ubytovanie
Voľnočasové aktivity
Ďalšie informácie
Čo hovoria naši klienti
Nezáväzná prihláška na jazykový kurz
 
Technická podpora Dizajn a programovanie: Millennium 000