jazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničíjazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničíjazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničí
 
 
 


Streda, 2/8/2023  
Jazyk
Typ štúdia
     
 

Ubytovanie

Rezidencie a internáty

  • sú cenovo najvýhodnejšie a umožňujú nezávislosť. Zároveň máte možnosť zoznámiť sa s domácimi študentmi, zúčastňovať sa študentských aktivít a dokonale tak spoznať študentský spôsob života. Sú väčšinou 1-lôžkové, resp. viaclôžkové so spoločnou kúpelňou, kuchynkou a spoločenskou miestnosťou. Výhodou sú aj lacné študentské jedálne, ktoré sa väčšinou nachádzajú priamo pri škole.

Hostiteľské rodiny

  • sú zvlášť pre ľudí, ktorí uprednostňujú príjemné rodinné prostredie a sú ochotní prispôsobiť sa novým zvykom a životnému štýlu. Pre ubytovanie v rodinách je typická otvorenosť a pohostinnosť domácich, ktorí Vám umožnia preniknúť do kultúry krajiny a mentality jej obyvateľov. Tento typ ubytovania ponúka samostatnú izbu 1- resp. 2- lôžkovú s možnosťou stravovania sa v rodine. Pri niektorých kurzoch je možnosť tzv. nadštandartného ubytovania, poskytujúceho väčší komfort a nezávislosť (samostatný vchod, vlastná kúpeľňa a WC, spálňa niekedy spojená s vlastnou obývacou izbou).

Hostitelia

  • o ubytovanie sa delíte s domácim hostiteľom resp. hostiteľkou (väčšinou 1 osoba), ktorý Vám poskytuje izbu a možnosť využívať kuchynku, kúpelňu a ostatné príslušenstvo bytu.

Prenájom bytu

  • je ideálny a cenovo veľmi výhodný, zvlášť pre dlhodobejšie pobyty a vo väčšine prípadov sa vybavuje priamo na mieste za asistencie školy.

Hotely

  • sú cenovo najdrahšie a poskytujú vysoký štandard ubytovania. Spravidla sú v cene zahrnuté aj raňajky.


Späť
 
     

Rady skúsených - Austrália
Rady skúsených - štúdium jazykov
Rady skúsených - Írsko
Írsko
Informácie o krajine
Podmienky vstupu do Írska
Životné náklady
Jazykové kurzy
Ako si vybrať kurz
Doprava
Informácia o cenách
Medzinárodné jazykové certifikáty
Poistenie
Pracovné povolenie
Prečo študovať v zahraničí
Priebeh kurzu
Stravovanie
Typy kurzov
Ubytovanie
Voľnočasové aktivity
Ďalšie informácie
Čo hovoria naši klienti
Nezáväzná prihláška na jazykový kurz
 
Technická podpora Dizajn a programovanie: Millennium 000