jazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničíjazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničíjazykové kurzy v zahraničí | práca v zahraničí
 
 
 


Pondelok, 10/2/2023  
Jazyk
Typ štúdia
     
 

Profil spoločnosti

Milí priatelia,

V programovej ponuke Bakalarov tak ako naznačuje logo, dominujú vzdelávacie programy - štúdium jazykov v zahraničí, profesne špecializované štúdium a vysokoškolské štúdium v zahraničí. Zároveň čoraz širší priestor v ponuke získavajú medzinárodné výmenné programy, ktorých cieľom je sprístupniť dlhodobejšie pobyty v zahraničí za ekonomicky prijateľných podmienok.

Počas existencie Bakalarov využilo naše služby mnoho zákazníkov a počet tých, ktorí sa stávajú účastníkmi našich programov dynamicky narastá. Klientelu Bakalarov tvoria a doteraz tvorili prevažne mladí ľudia. Vďaka programovej orientácii, ktorá oslovuje všetkých, ktorí vedome pracujú na svojom profesionálnom raste, naše služby stále viac vyhľadávajú odborníci, manažéri, podnikatelia a firemné kolektívy.

Keďže je známe, že najlepšou reklamou sú spokojní zákazníci, názory našich klientov na programy, ktorých sa zúčastnili, nás zaujímajú. Reflektujú ich dotazníky spokojnosti, ktoré pravidelne vyhodnocujeme. Takto získané poznatky sú dôležitým navigátorom pre naše budúce kroky a významne nám pomáhajú v úsilí naďalej zlepšovať kvalitu služieb.

Činnosť Bakalarov zabezpečuje dynamický, prevažne mladý, napriek tomu vysoko profesionálny tím ľudí zapálených pre prácu. Návštevy partnerských škôl, aktívna účasť na workshopoch v Európe, Amerike, Austrálii, garantujú kvalifikovanú prípravu programov. Kvalita predajného servisu je daná tým, že programoví manažéri patrili k účastníkom konkrétneho programu.

Spolu s profesionálnym, spoľahlivým prístupom, snahou o cenovú prijateľnosť služieb, sa uchádzame o Vašu priazeň aj v tomto roku.

BakalariSpäť
 
     

Práca v lete v zahraničí - Amerika alebo Európa?
Rok na strednej škole v zahraničí
Rady skúsených - Austrália
Rady skúsených - štúdium jazykov
Rady skúsených - Írsko
Ďalšie informácie
Ako nás nájdete
Community Colleges
Čo hovoria naši klienti
Nezáväzná prihláška na Highschool
Profil spoločnosti
 
Technická podpora Dizajn a programovanie: Millennium 000